O Legitu

Naše mezinárodní síť právních inženýrů

Eduard Roch

Legal Engineer

Czech Republic & Slovakia

eduard@legito.com

Náš příběh

Legito bylo založeno v lednu 2014, aby posunulo poskytování právních služeb na novou úroveň. Verzi 1.0 naší platformy pro automatizaci a řízení dokumentů jsme vydali v červnu 2015.

Zpočátku to byla pouze platforma nabízející automatizované právní vzory pro jednotlivce a malé podnikatele. Neměli jsme natolik pokročilé, precizní funkce jako nyní. Tehdy bylo pro nás ještě sci-fi, že by si klienti mohli sami automatizovat vlastní vzory dokumentů propojené navíc se správou dokumentů.

Přesto si uživatelé náš systém zamilovali pro jeho unikátní funkce, které jim umožňovaly vytvořit právní dokumenty mnohem rychleji než předtím. Podpora našich vážených uživatelů pomohla Legito rapidně vylepšit a rozvinout do současné podoby. Začátkem roku 2017 se Legito stalo dostatečně robustní na to, aby splňovalo nároky významných a velmi náročných mezinárodních společností. Jsme hrdí na to, že nadále pomáháme drobným podnikatelům díky naší veřejné sbírce automatizovaných vzorů – a zároveň můžeme nabídnout své služby mnohem větším společnostem v rámci našeho firemního řešení.

V současné době má Legito přes 50 000 uživatelů z více než 30 zemí z celého světa. Máme přes 30 zaměstnanců a spolupracujeme s více než 200 právníky na tvorbě naší veřejné sbírky automatizovaných vzorů. Pro velké klienty jsme také vybudovali unikátní tým právních inženýrů, který jim pomáhá pohodlně automatizovat tvorbu jejich právní dokumentace, čímž posunujeme jejich podnikání kupředu.

Inspirujte se na našem blogu a dozvíte se více. Spojte se s námi také na Facebooku, Twitteru a zajistěte si tak aktuální informace o dění v naší společnosti a zajímavých událostech, kde se můžeme potkat.

Náš manažerský tým

Ondrej Materna

Ondřej Materna

CEO
ondra@legito.com

Ondřej je generální ředitel (CEO) a spoluzakladatel Legita. Je držitelem magisterských titulů z práva a informačních technologií. Tato unikátní kombinace vedla Ondřeje k založení Legita, které v sobě kombinuje oba tyto specifické obory. Než začal působit v Legitu, pracoval více než 6 let v advokátní kanceláři specializující se na oblast IT práva a investice do technologických startupů.

Marketa Kabatova

Markéta Kabátová

CMO
marketa@legito.com

Markéta je marketing manažer (CMO) a spoluzakladatelka Legita. Než začala působit v Legitu, pracovala pro Google a úspěšný globální startup Webnode. Markéta je také autorkou populárního blogu o online marketingu.

Juraj Patus

Juraj Patuš

CTO
juraj@legito.com

Juraj je technický šéf (CTO) a spoluzakladatel Legita. Než začal působit v Legitu, pracoval na vývoji několika komplexních IT systémů, zejména v oblasti financí a nemovitostí.

Iveta Pecharova

Iveta Pecharová

CSO
iveta@legito.com

Iveta je obchodní ředitel (CSO) Legita. Před svým působením v Legitu pracovala pro Gartner – globálního lídra v oblasti technologického výzkumu, a IBA – mezinárodní IT společnost.

Michael Mladek

Michael Mládek

CFO
michael@legito.com

Michael je finanční ředitel (CFO) a spoluzakladatel Legita. Michael získal své zkušenosti v oborech controlling, corporate governance a mezinárodní M&A ve firmě TESCAN, přední mezinárodní společnosti v oblasti elektronové mikroskopie a dalších vědeckých zařízení.