Přidejte se k právnímu týmu Legito!


Proč by měli právníci spolupracovat s Legitem?Zajistíme Vaší kanceláři reklamu přímo u Vaší cílové skupiny.


Vytvoříte právní dokument jednou a zajistíte si doživotní provize z jeho prodeje.


Legito Vám přivede nové zákazníky i zakázky.


Poskytneme Vám osobního marketingového specialistu.

Jak spolupráce s Legitem funguje?


1

Vytvoříte právní dokument.

2

My zaplatíme reklamu na Váš právní dokument, zajistíme propagaci Vašich služeb a prodeje Vašich právních dokumentů.

3

Můžete si dát nohy nahoru a každý měsíc od nás dostanete peníze na účet.

Zajímá Vás, jak vypadá náš přizpůsobitelný vzor?

Ukázat příklad vzoru

Často kladené otázky

Legito si můžete zdarma vyzkoušet. Dokud nepublikujete Váš první právní dokument, o nic nejde.

Určitě můžete. Některé advokátní kanceláře, se kterými již spolupracuje, najímají pro tvorbu příslušného vzoru v Legitu editoru koncipienty či zkušenější studenty práv. Anebo na ně tuto práci delegují. Jednoduše protože advokáti anebo právníci nemají tolik času na naučení toho, jak používat Legito editor.

Prosím mějte na vědomí, že v konečném důsledku zodpovídáte Vy za právní správnost Vašich dokumentů a proto je dohled nad koncipientem či studentem velmi žádoucí. Také nemají tolik zkušeností. Proto by od Vás měli dostat nějaké rady, které možnosti (selecty, radio buttony) by měly být ve vzoru obsaženy a které jsou jaké možnosti.

Máme dobrou zkušenost s tímto modelem spolupráce.

Vy si vybíráte, jaké právní dokumenty vytvoříte. Jsme zaměřeni zejména na smlouvy, ale naše právní sbírka obsahuje také žaloby, protokoly, prohlášení a další právní dokumenty.

Nemůže. Chceme, aby v Legitu byl vždy jen jeden dokument pro každý stát, který pokrývá řešení určité situace. Pokud vytvoříte obecný dokument (např. Smlouvu o dílo), žádný jiný právník nemůže vytvořit další takový obecný dokument, ale může vytvořit jiný dokument, pro konkrétní specifickou situaci.

Ne, autoři vzorů nenesou odpovědnost za to, zda uživatel použije vzor na správnou životní situaci, ani za to, jak si uživatel vzor nastaví nebo doplní.

Z každého prodaného vzoru činí Vaše odměna 10 % z jeho ceny.

Dále se mezi právníky v daném státě rozděluje 30 % z ceny každého prodaného uživatelského účtu. Tato odměna se dělí mezi právníky poměrně podle počtu právních dokumentů, které si daný uživatel vytvořil od každého právníka.

Cenu si určujete sám výběrem z předvolených cen pro Váš stát.

My se snažíme cenu optimalizovat, testujeme a měříme, jaká cena je nejlepší, tedy jaká cena dokumentu Vám i nám vydělá nejvíce peněz.

Každý právník má exkluzivní právo poskytovat k právním dokumentům, které vytvoří tzv. doplňkové právní služby. Doplňkovými právními službami jsou:

  • Posouzení, zda si uživatel dobře nastavil v našem systému právní dokument
  • Posouzení připomínek protistrany k právnímu dokumentu
  • Vytvoření (nastavení) právního dokumentu za klienta

Tyto doplňkové služby si uživatelé objednávají přes Legito. Poté už s uživateli komunikujete přímo vy.

Ceny za doplňkové právní služby si určujete vy. Vzhledem k tomu, že díky Legitu ušetříte spoustu času při poskytování doplňkových právních služeb, měly by být ceny nižší, než je průměr na trhu.

Uživatelé za doplňkové právní služby platí předem prostřednictvím naší platební brány, tedy pokud Vám přijde od uživatele objednávka na doplňkové právní služby, již je zaplacena předem.

Za technické zpracování celé transakce si účtujeme poplatek 20 % z ceny dané právní služby.

Vytvořili jsme unikátní editor, který se Vám zpřístupní po registraci, ve které smlouvy jednoduše vytvoříte včetně právní logiky. Váš právní dokument si složíte jako puzzle.

Naši spolupracující právníci vytvoří smlouvu v našem editoru za dvě až čtyři hodiny. Počítejte ale s tím, že první dokument Vám zabere více času. Ale nebojte, můžete pro Váš dokument použít i články, které už v Legitu máme. Také pro Vás máme na začátek videonávod, jak s naším editorem pracovat.

Váš osobní marketingový specialista spolu s celým naším marketingovým týmem udělá vše proto, abyste dosáhli nejvyšších možných tržeb. Váš osobní marketingový specialista Vám poskytne marketingové analýzy k Vašim vzorům, analyzuje chování uživatelů a jejich potřeby. Specialista Vám také pomůže nastavit optimální ceny vašich dokumentů a služeb a poradí Vám s Vaší sebeprezentací i propagací Vaší advokátní kanceláře.

Náš marketingový tým je veden naší on-line marketingovou specialistkou Markétou Kabátovou, která získala své zkušenosti prací pro takové společnosti, jako Google nebo Webnode.

Markéta Kabátová

CMO

marketa@legito.com

U každého dokumentu, který vytvoříte, je uveden Váš medailonek, tedy fotka, jméno a něco o vás a odkaz na Vaše internetové stránky.

V každé emailové zprávě uživateli s právním dokumentem, který jste vytvořili, bude informace, že jste dokument vytvořil Vy.

Pokud ke smlouvě napíšete článek, bude se tento článek odkazovat na Vaši smlouvu a bude u něho také uveden Váš medailonek.

Poté, co právní dokument dokončíte, vytvoříme pro něho marketingovou kampaň a vložíme vlastní prostředky do jeho propagace, zejména nakoupíme reklamu v internetových vyhledávačích na Váš právní dokument.

Také uzavíráme partnerství s internetovými portály a dalšími obchodními partnery, které budou Vaše právní dokumenty propagovat či sdílet.

Věnujeme se také propagaci naší služby včetně právních dokumentů na sociálních sítích.

Máme ty nejlepší odborníky na online marketing, kteří Vaše právní dokumenty dostanou k cílové skupině.

Rádi Vám zřídíme přístup do Google Analytics, který používáme pro měření konverzí.

Neváhejte a kontaktujte nás na jednom z kontaktů uvedených níže.

David Němec

Projektový manažer

david@legito.com

Ondřej Materna

Zakladatel & CEO

ondra@legito.com

Je to jednoduché a rychlé, stačí se registrovat přes zelené tlačítko níže a vybrat si právní dokumenty, které chcete vytvořit.

Máte nějaké další otázky?

David Němec

Projektový manažer

david@legito.com

„Právníky vnímám jako umělce. Věřím, že každý umělec chce vytvořit dílo, které může hrdě vystavit. Každý umělec chce vytvořit svou Mona Lisu. Legito vnímám jako galerii. Galerii práva. Každý právník v ní může vystavovat. Naše galerie je vám otevřena. Budu rád, když se připojíte.“


Ondřej Materna
Zakladatel & CEO
Tato internetová stránka používá soubory cookies. Pokračováním v prohlížení této internetové stránky nebo kliknutím na tlačítko "Souhlasím", souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací